DİREKSİYON EĞİTİMİ

TRAFİKTEKİ HER SÜRÜCÜ, PROFESYONEL DİREKSİYON EĞİTİMİ ALMIŞ OLMALIDIR!

İlk kez ehliyet alacak ya da ehliyetini önceden almış fakat kendisini trafiğe çıkacak kadar yeterli görmeyen herkesin dikkatine!

Merhaba,

Ben, Antalya’da ilk ve tek Akdeniz Üniversitesi Otomotiv Bölümü mezunu olarak “bilimsel yaklaşımla eğitim veren”  Motor Tekniği ve Direksiyon Öğretmeni HAYDAR YILMAZ.

Sadece araba kullanmayı bilen birisinden direksiyon eğitimi almayı yeterli görmeyin. O arkadaşlar sadece araba kullanmayı biliyorlar fakat öğretmek başka bir iş.

Araba kullanmak farklı “Araba kullanmayı öğretmek” ise çok daha farklıdır.

Bu yolla araba kullanmayı tercih edenler, kendilerine eşlik eden yakınlarının ani olarak gelişecek reflekslerinden dolayı gerginlik yaşayabilirler. Bunun sonucu araba sürmekten ya da trafiğe çıkmaktan korkup, çekinmeler meydana gelecektir. Karşılaştığınız en küçük bir tehlikede bile psikolojik olarak etkilenecek ve “Acaba ben bu işi beceremeyecek miyim?” hissine kapılacaksınız. İşte tam bu noktada profesyonel direksiyon eğitiminin önemi ortaya çıkmaktadır.

Bizimle aldığınız eğitim sonucu kazanacaklarınız:

  • Öğrencilerimiz, bizden alacağı profesyonel direksiyon eğitimi sonunda, eğitim aracımız ve profesyonel eğitmenin partnerliğiyle trafiğin işlek olduğu; Burhanettin Onat – Işıklar – Güllük – 100. yıl – Atatürk Caddesi – Kızılırmak Caddesi ve Sakarya Bulvarı güzergahlarında araç kullanacaklardır.
  • Bunun yanı sıra; TeraCity, Laura, Özdilek, Kipa, Migros, Erasta ve Bauhause gibi alışveriş merkezlerinin kapalı ve açık otoparklarına rahatlıkla park yapabileceklerdir.

TRAFİKTE KAN DÖKMEKTENSE EĞİTİMDE TER DÖKELİM şiarıyla herzaman iddalı ve siz adaylarımıza hizmet vermeye hazırız!

İletişim: 0542 597 00 77